Background Image
Background Image

O firmie

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość, doświadczenie i maksymalną satysfakcję z oferowanych produktów. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy.

Przedsiębiorstwo PPHU ARMET powstało w 1996 r. Właścicielem jest Stefan Gruszka, który od zawsze powtarza:

"... nie ma rzeczy niemożliwych-należy tylko znaleźć odpowiednie rozwiązanie" :)

"... nie ma rzeczy niemożliwych-należy tylko znaleźć odpowiednie rozwiązanie" :)

Atut PPHU ARMET

Atutem PPHU ARMET jest szeroki asortyment. Firma początkowo zajmowała się usługami z zakresu usług ślusarsko-spawalniczych, szczególnie metali kolorowych. Od 2001 r. rozpoczęła produkcję mebli i urządzeń ze stali nierdzewnej dla przemysłu mięsnego, cukierniczego, gastronomi, a także balustrad.

W 2003 r. poszerzyła działalność o produkcję hal, chłodni, mroźni, przechowalni, drzwi chłodniczych, mroźniczych i przemysłowych ze stali nierdzewnej.

Naszym priorytetem jest dostarczanie Klientom najwyższej jakości produktów. Dlatego na każdym etapie produkcji prowadzimy szczegółową kontrolę, a nasz proces produkcyjny przebiega zgodnie z wytycznymi systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000, gwarantującego doskonałą jakość ostatecznego wyrobu.

PPHU ARMET posiada nowoczesny park maszynowy, który zapewnia powtarzalność kształtu i kolorystyki produktów. Szeroka gama wymiarów powoduje, że każda rzecz wykonywana jest indywidualnie.

PPHU ARMET jest nowoczesną, przyjazną firmą, dla której najważniejsze jest indywidualne podejście do Klienta i możliwość zaoferowania mu wszystkiego, co najlepsze. 
Przywiązujemy także wielką wagę do dbałości o środowisko, dlatego produkujemy swoje wyroby w zgodzie z naturą, czerpiąc z niej to, co najlepsze: ład, siłę oraz harmonię.

DOŚWIADCZONA KADRA

DOŚWIADCZONA KADRA

Dzięki młodej, wysoko wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnym maszynom, jesteśmy w stanie sprostać każdemu postawionemu nam zadaniu, począwszy od projektu, procesu wykończeniowego, aż po dostarczenie gotowego produktu do klienta. 

Systematycznie modyfikujemy i poszerzamy park maszynowy w celu zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług.

Nasi Klienci cenią w nas entuzjazm, uczciwość i zapał do pracy, który nie pozwala nam powiedzieć "że czegoś nie da się zrobić..." Służymy Państwu naszym doświadczeniem i proponujemy zawsze najlepsze znane nam rozwiązania w celu uniknięcia zbędnych wydatków. 

Fachowa wiedza, rzetelność i doświadczenie naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na najwyższym poziome. Wszelkie nasze prace powierzone naszej firmie wykonywane są z najwyższą precyzją, czystością i dbałością o szczegóły.

Czynniki te wpływają na zadowolenie klientów i dobrą opinię o naszej firmie, co stanowi o wyjątkowości naszych usług.

Przejdź do góry strony